Ноябрь 25, 2013

Veebisaidi tellimine kaugemalt

Meil on kogemus veebisaitide loomisega Venemaale ja Euroopasse. See, et asume Eestis, ei tähenda üldsegi, et meilt ei saaks mujale veebisaiti tellida. Meie teenuste iseloom võimaldab luua veebisaite mis tahes maailma nurgas. Kaugemalt veebisaiti tellides säästate kulusid. Me arvestame alati eelarvega, mille te meile veebisaidi loomiseks ette annate.

 

Veebisaidi eemalt koostamisega seotud riskide vältimiseks järgime alltoodud reegleid:

 

1. Tellija täidab veebisaidi loomise ankeedi *Tehniline ülesanne*.

 

2. Hoiame tellijaga sidet talle mugaval viisil: Skype, e-post, telefon.

 

3. Sõlmime tellijaga veebisaidi loomise lepingu.

 

4. Lepingu allkirjastatud eksemplar saadetakse e-postiga (digitaalse allkirja puhul) või tavapostiga.

 

5. 4-5 päeva jooksul koostame veebisaidi kujunduse, mida demonstreerime tellimuse täitja veebisaidil. Kujundusele võtame tellija heakskiidu.

 

6. Tellija teeb ettemakse 50% teenuse maksumusest ülekandena täitja pangakontole või WebMoney e-rahakotti, kuidas tellijale paremini sobib. Soovi korral väljastame registreeritud firmale arve.

 

7. Paigaldame CMS-i ja häälestame veebisaidi kujunduse kliendi domeenile. Kui domeeni ei ole veel omandatud, siis soovi korral aitame teil sobiva veebimajutuse valida ja teie veebilehele domeeni osta.

 

8. Täidame veebisaidi materjalidega 5 lehe ulatuses, hõlmates veebisaidi peamisi alajaotusi.

 

9. Veebisait antakse kliendile üle. Pärast valmis veebisaidi vastuvõtmist tuleb teil tasuda ülejäänud 50% meie teenuste maksumusest.

Поделиться
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •