Ноябрь 25, 2013

Artikli tellimine

Kui veebisaidi tekstisisule piisavalt tähelepanu ei pöörata, siis on tulemused tavaliselt üpris õnnetud. Niisugusel veebisaidil külastaja kaua ei viibi. Hea sõnaga jõuab kaugele, seda enam potentsiaalsete klientide puhul.

 

See kehtib mitte ainult teabeportaalide, vaid ka visiitkaardi tüüpi veebisaitide, e-poodide ja ettevõtte veebisaitide kohta. Kui veebisaidil ei ole midagi lugeda, lahkuvad külastajad sellelt praktiliselt kohe, isegi kui veebilehe disain on väga šikk. Mida huvitavam on teave ja mida asjatundlikumalt see on koostatud, seda kauemaks külastaja veebisaidile jääb. Ta on huvitatud ja tuleb hiljem tagasi ning kõige tõenäolisemalt teeb teilt ostu või tellib teenuse.

 

Milline peaks olema veebisaidi tekst? Kuiv ja ainult faktidest koosnev tekst küll vaevalt tähelepanu köidab. Keegi ei viitsi lugeda teie firma aruannet teostatud töödest. Tuleb meeles pidada, et veebisait pole ametlik dokument – see on osake teie soojusest, mida te oma klientidele jagate.

 

Väga oluline on, et veebileht ei jätaks väljasurnud muljet. Regulaarne teabe uuendamine, värskete artiklite lisamine ja firma uudistest teatamine aitab hoida alal klientide huvi teie firma vastu.

 

Loodava veebisaidi jaoks artiklite kirjutamisel uurime ka teie konkurentide veebilehtedele paigutatud teavet. Tuleb analüüsida, milline teave toote või teenuse kohta on juba Internetis olemas. Millist teavet otsitakse? Mida uut ja huvitavat saab teie kauba või teenuse kohta teatada?

 

Väga sageli ei viitsita artikleid kirjutada, vaid need kopeeritakse ja võetakse üle teiselt saidilt. See on autoriõiguste rikkumine ja ka otsingusüsteemid reageerivad sellele negatiivselt.

 

Kui teie veebisaidile ülespandud teave on unikaalne, siis saate otsingumootorites konkurentidest parema positsiooni ja ka rohkem kliente, see aga tähendab teie toodete või teenuste suuremat müüki.

Поделиться
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •